راهنمای خرید اینترنتی

 

برای خرید از سایت ابتدا روی عضویت در سایت کلیک کرده و مشخصات دقیق خود را وارد کنید.*استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

1)اگر کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد،اشکال یا ایراد فنی حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا به خوابیران اطلاع داده شود.لازم است کارتن یا جعبع اصلی محصولات تا پایان 7 روز کاری پس از دریافت کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود،استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خوابیران بازگردانده شود برچسب زدن یا نوشتن توضیحات آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. این سرویس اشکال فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی،کاربرد غیر معمول نمی پذیرد.
2)اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی یا اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد،وجود مغایرت باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فوش خوابیران از طریق تلفن،ایمیل یه مراجعه حضوری اطلاع داده شود.اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشود.عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است درباره جزییات یا کالای اصلی تفاوتهایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد ملاک وجود در مشخصات کالا و مشخصات فنی درج شده در وبسایت است.
3)اگر مشتری از خرید خود منصرف شود، اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد باید هرچه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات خوابیران(09136980662) اطلاع داده شود.
4)اگر در اثر حمل و نقل آسیب دیدگی ایجاد شده باشد،آسیب دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا به خدمات پس از فروش خوابیران اطلاع داده شود.با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری یا اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و خوابیران تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری خسارت را جبران میکند.لازم است در چنین شرایطی نیز کارتن یا جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به خوابیران بازگردانده شود،بر چسب زدن یا نوشتن توضیحات آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش خوابیران ارسال شود. در صورتی که آسیب در لحظه قابل مشاهده باشد مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به خوابیران بازگردانده شود.